Forum najlepszej klasy... 3 E i jej przyjaciół :D

Forum klasy 3e z 5 LO w Bydgoszczy.


#1 2007-12-06 15:26:48

dzazmin

Szefu

1659366
Call me!
Skąd: ...z nieba
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 301
Punktów :   
WWW

Święęęęta xD hoł hoł hoł xD

napiszcie coś o Waszych świętach, jak to wygląda u Was w domkach.
Może macie jakieś rodzinne tradycje cz cos? ;>
co tam se jecie, pijecie, itp. itd.


little hope in heart.... <3

Offline

 

#2 2007-12-07 21:46:21

piekna_anna

User.

5424630
Zarejestrowany: 2007-10-04
Posty: 41
Punktów :   

Re: Święęęęta xD hoł hoł hoł xD

u mnie święta są takie rodzinne bo mam duża rodzine tata ma 5 rodzenstwa wiec sie domyslacie=D ale w wigilie spedzam je z mama, tata, babcia, ciocia, wujkiem, kuzynek i kuzynek, i z bratem=) jeszcze do niedawna byla prababcia ale juz jej nie ma... no wigilie tak zaczynamy o 17... jest przyne jedzonko... zazwyczaj 12 potraw chociaz czasemi wiecej... jedno miejsce dla przechodnia...jak juz sie najemy to sa prezenty=D czasem przyjdzie gwiazdor=D ale kuzyni juz sa duzi to prezenty sa pod choinka=D to lubie najbardziej =P po prezentach sa takie rodzinne wspomnienia i rozmowy ciasto taki mily rodzinny wieczor... i tak sie objadam do wieczora...dnia 25.12. ide rano do kosciola i do komunii=) bo na swieta chodze do spowiedzi... i ide na obiad do babci tam jest zlot rodzenstwa taty z dziecmi.. to gromadka niezla... i znow jem jem jem i brzuchol rosnie =D oczywiscie dostane jakies prezenciki =D a dnia 3 w domu i ktos zawsze przyjdzie na cos smacznego =)....tak to wyglada u mnie w skorocie+)


...LovE....

Offline

 

#3 2007-12-07 22:07:18

Heksi

Gwiazda

2736953
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 69
Punktów :   
WWW

Re: Święęęęta xD hoł hoł hoł xD

U mnie święta są takie piękne wigilia z rodzinką i potem pasterka ze znajomymi która wiadomo jak wyglada hehe w zeszlym roku wrócilam o 6 z pasterki ehehe 1 dzień świąt to goscie przychodza do mnie czekam tylko zeby poszli bo oczywiscie w swieta najlepsze imprezki .. no wychodze ide i drugiego dnia swiat zajechana ide do rodzinki hehe jak dobrze idzie to 2 dzien swiat tez konczy sie imprezka

Ostatnio edytowany przez Heksi (2007-12-07 22:08:46)


Na pełnych obrotach łam stereotyp...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl